بدینوسیله به اطلاع می رساند بخش جشنواره علمی هفتمین کنفرانس بین المللی آزمون های غیر مخرب ایران هم اکنون فعال سازی شده است.

با مراجعه به بخش جشنواره کنفرانس نسبت به ارسال آثار اقدام نمایید و جهت شرکت در این جشنواره حضور به هم رسانید.

 

پروژه/پایان‌نامه/رساله برتر

در نظر است همزمان با هفتمین کنفرانس بین‌المللی آزمون‌های غیرمخرب ایران، جشنواره انتخاب پروژه/پایان‌نامه/رساله برتر دانشجویی برگزار گردد. بر این اساس از کلیه فارغ‌التحصیلان گرامی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری رشته‌های مختلف که پروژه/پایان‌نامه/رساله آن‌ها مرتبط با محورهای هفتمین کنفرانس بین‌المللی آزمون‌های غیرمخرب ایران بوده و در بازه زمانی 1 مهرماه 1401 تا 1 تیرماه 1403 دفاع کرده‌اند، دعوت می‌شود که با تکمیل فرم خوداظهاری، آمادگی خود را جهت شرکت در این جشنواره اعلام فرمایند (فرم خوداظهاری اطلاعات پروژه/پایان‌نامه/رساله در پایین صفحه قابل دانلود است).

شایان ذکر است که در مرحله اول، شخص به‌صورت خود اظهاری، فرم مربوطه را پر نموده و به آدرس الکترونیکی دبیرخانه کنفرانس conference@irndtorg.ir ارسال می‌نمایند (توجه شود که در عنوان ایمیل، “درخواست پروژه/پایان‌نامه/رساله برتر” قید گردد). در مرحله بعد، فرم تکمیل شده جهت رؤیت، اصلاح و تائید برای استاد(ان) راهنمای پایان‌نامه ارسال می‌گردد. کلیه افراد انتخاب شده پس از تأیید استاد(ان) راهنما، باید مدارک و مستندات مورد نیاز را به دبیرخانه کنفرانس ارائه نمایند.

مهلت تکمیل و ارسال فرم مربوطه نهایتاً 23 تیرماه 1403 می‌باشد و این زمان تمدید نمی‌گردد. برای هرگونه سؤال با آدرس الکترونیکی conference@irndtorg.ir و یا با شماره تلفن دبیرخانه همایش 44535095-021 تماس حاصل فرمایید.

 

اختراع برتر

دبیرخانه هفتمین کنفرانس بین‌المللی آزمون‌های غیرمخرب ایران در نظر دارد به‌منظور ارج نهادن به ایده‌های خلاقانه و تکریم فکرهای برتر و چاره‌ساز در راستای ایجاد و افزایش سطح علمی، رفع مشکلات و معضلات موجود و ابداع راهکارها و فناوری‌های جدید در حوزه محورهای هفتمین کنفرانس بین‌المللی آزمون‌های غیرمخرب ایران، مسابقه اختراع برتر را برگزار نماید. لذا از کلیه متخصصان و مخترعان رشته‌های مختلف در زمینه‌های مرتبط دعوت می‌شود تا با ارسال مستندات خود، در این نکوداشت شرکت نمایند.

در ابتدا افراد متقاضی با تکمیل فرم خوداظهاری اطلاعات اختراع برتر در پایین این صفحه، اطلاعات مربوط به اختراع خود را به آدرس الکترونیکی conference@irndtorg.ir ارسال نمایند (توجه شود که در عنوان ایمیل، “درخواست اختراع برتر” قید گردد). پس از بررسی اولیه، از افراد منتخب و حائز شرایط درخواست می‌شود تا مدارک و مستندات مربوطه را به دبیرخانه همایش ارسال نمایند.

مهلت تکمیل و ارسال فرم مربوطه نهایتاً 23 تیرماه 1403 می‌باشد و این زمان تمدید نمی‌گردد. برای هرگونه سؤال با آدرس الکترونیکی conference@irndtorg.ir و یا با شماره تلفن دبیرخانه همایش 44535095-021 تماس حاصل فرمایید.

 

طرح برتر صنعتی

در نظر است همزمان با هفتمین کنفرانس بین‌المللی آزمون‌های غیرمخرب ایران، مسابقه طرح برتر صنعتی برگزار گردد. بر این اساس از کلیه محققان گرامی در رشته‌های مختلف که طرح آن‌ها مرتبط با محورهای هفتمین کنفرانس بین‌المللی آزمون‌های غیرمخرب ایران بوده و در بازه زمانی 1 مهرماه 1401 تا 1 تیرماه 1403 به اتمام رسیده است (معیار گواهی اختتام از سوی موسسه/سازمان است)، دعوت می‌شود که با تکمیل فرم خوداظهاری، آمادگی خود را جهت شرکت در این جشنواره اعلام فرمایند (فرم خوداظهاری اطلاعات طرح برتر صنعتی در پایین صفحه قابل دانلود می‌باشد).

شایان ذکر است که در مرحله اول، شخص به‌صورت خود اظهاری، فرم مربوطه را پر نموده و به آدرس الکترونیکی دبیرخانه کنفرانس conference@irndtorg.ir ارسال می‌نمایند (توجه شود که در عنوان ایمیل، “درخواست طرح برتر صنعتی” قید گردد). در مرحله بعد، پس از تأیید فرم تکمیل شده، از کلیه افراد دعوت می‌شود تا مدارک و مستندات تکمیلی مورد نیاز را به دبیرخانه کنفرانس ارائه نمایند.

مهلت تکمیل و ارسال فرم مربوطه نهایتاً 23 تیرماه 1403 می‌باشد و این زمان تمدید نمی‌گردد. برای هرگونه سؤال با آدرس الکترونیکی conference@irndtorg.ir و یا با شماره تلفن دبیرخانه همایش 44535095-021 تماس حاصل فرمایید.

 

شرکت های فعال دانش بنیان

در نظر است همزمان با هفتمین کنفرانس بین‌المللی آزمون‌های غیرمخرب ایران، از شرکت های فعال دانش بنیان که در عرصه های منطبق با محورهای کنفرانس در حال فعالیت هستند، تقدیر به عمل آید.

 

 

فرم خوداظهاری اطلاعات پروژه/پایان نامه/رساله

فرم خوداظهاری اطلاعات اختراع برتر

فرم خوداظهاری اطلاعات طرح برتر صنعتی