دعوت به همکاری در کمیته های ملی استاندارد

نظر به اهمیت و نقش آزمون‌های غیرمخرب در ایمنی و سلامت جامعه، و با توجه به رسالت مهم انجمن از جمله ارتقای کیفیت استانداردهای تدوین شده در این حوزه، ساماندهی تایید صلاحیت کارکنان آزمون‌های غیرمخرب، نظارت بر مراکز و موسسات آموزشی آزمون‌های غیرمخرب، ارزیابی شرکت‌های ارائه دهنده خدمات بازرسی فنی و آزمون‌های غیرمخرب، شناساندن ضرورت استفاده از تجهیزات استاندارد در بازرسی، ایجاد استانداردهای ملی در زمینه طراحی و ساخت داخلی تجهیزات و …، مقرر گردیده است که انجمن آزمون‌های غیرمخرب ایران با سازمان ملی استاندارد ایران همکاری نموده و در کلیه جلسات کمیته‌های ملی مرتبط با تدوین استانداردهای آزمون‌های غیرمخرب حضور فعال داشته باشد.

از آنجا که انجمن علمی آزمون‌های غیر مخرب ایران با تکیه بر دانش و تجربه اعضای حقیقی و حقوقی خود بالاترین مرجع علمی و تخصصی در زمینه بازرسی فنی و آزمون‌های غیرمخرب در کشور است، بدون شک توفیق انجمن در تدوین استانداردهاى مرتبط و بهبود کیفیت خدمات، با مشارکت و حضور فعال اعضای انجمن امکان پذیر است. در همین راستا از کلیه اعضای حقیقی و حقوقی که علاقمند به مشارکت در این مهم هستند دعوت بعمل می‌آید مشخصات و زمینه همکاری مورد علاقه خود (تدوین استانداردهای ملی آزمون‌های غیرمخرب مرسوم از جمله آزمون چشمی، پرتونگاری، فراصوتی، جریان گردابی، نشر آوایی، مایع نافذ، و ذرات مغناطیسی، و نیز روش‌های پیشرفته مانند پرتونگاری دیجیتال، آرایه فازی فراصوتی، جریان گردابی آرایه‌ای، امواج فراصوتی هدایت شوند و …) را از طریق تماس تلفنی و یا ارسال پست الکترونیکی به دبیرخانه انجمن اعلام نمایند.

پیشاپیش از حسن همکاری کلیه اعضای گرامی انجمن سپاسگزاری می‌گردد و امید است با همیاری و همراهی شما گام‌های موثری در ارتقای فرهنگ و جایگاه آزمون‌های غیرمخرب در صنعت کشورمان برداریم.

میثم باباپور، مدیر اجرایی انجمن

دعوت به همکاری در شورای آموزش

انجمن آزمون‌های غیرمخرب ایران بعنوان بالاترین مرجع علمی و تخصصی در حوزه بازرسی فنی و آزمون‌های غیرمخرب در کشور در نظر دارد در جهت جامه­ عمل پوشانیدن به یکی از مهم‌ترین اهداف خود، که ساماندهی محتوا و برنامه‌های آموزشی برای کارکنان بازرسی فنی و آزمون‌های غیرمخرب در کشور است، با پذیرش تعدادی عضو جدید از بین علاقه‌مندان و همکاران دارای گواهینامه سطح سه آزمون‌های غیرمخرب، اعضای شورای آموزش را تکمیل نماید.
خوشبختانه با پذیرش انجمن بازرسی غیرمخرب ایران بعنوان عضو کامل و نماینده جامعه آزمون‌های غیرمخرب ایران در کمیته بین‌المللی آزمون‌های غیرمخرب (ICNDT) و متعاقب آن با امضای توافقنامه جهانی برای پیاده­سازی استاندارد جهانی ISO EN 9712 توسط انجمن و امضای تفاهم‌نامه همکاری با بزرگترین و معتبرترین انجمن آزمون‌های غیرمخرب جهان (ASNT – آمریکا) از سویی، و همکاری با سازمان‌های حاکمیتی در داخل کشور مانند مرکز ملی تایید صلاحیت ایران و سازمان انرژی اتمی ایران از سوی دیگر، قدم‌های بزرگی در این راه برداشته شده است.
بدینوسیله از کلیه متخصصین و علاقمندان دعوت می‌نماید تمایل و درخواست خود برای عضویت در این شورا را از طریق ارسال پست الکترونیکی به دبیرخانه انجمن اعلام فرمایند.

(ارسال رزومه کامل کاری و تحصیلی به همراه مستندات معتبر مربوطه الزامی است)

میثم باباپور، مدیر اجرایی انجمن

دعوت به همکاری در کمیته ساختمان و سازه

بدینوسیله شورای صنعت و فناوری انجمن آزمون‌های غیرمخرب ایران از متخصصین و علاقه‌مندان به فعالیت و همکاری در کمیتهساختمان و سازه دعوت بعمل می‌آورد. افراد واجد شرایط زیر می‌توانند درخواست همکاری خود را به همراه رزومه، حداکثر تا 25 مرداد به دبیرخانه انجمن ارسال نمایند.

✉️ info@irndt.org

???? دارندگان گواهینامه سطح سه آزمون‌های غیرمخرب با تجربه کار و فعالیت در حوزه ساختمان و سازه.

???? دارندگان گواهینامه بازرسی جوش یا گواهینامه سطح دو آزمون‌های غیرمخرب با حداقل پنج سال سابقه کار و فعالیت در حوزه ساختمان و سازه.

???? مهندسین ناظر ساختمان با حداقل ده سال سابقه فعالیت.

لطفا موضوع پست الکترونیکی خود را «همکاری با کمیته ساختمان و سازه» قرار دهید.

میثم باباپور، مدیر اجرایی انجمن

دعوت به همکاری در شورای تایید صلاحیت

انجمن آزمون‌های غیرمخرب ایران در نظر دارد با پیاده‌سازی و استقرار استاندارد ملی ایزو 17024، مرکز ملی صدور گواهی بازرسان و کارکنان آزمون‌های غیرمخرب در کشور را مطابق با استاندارد ملی و بین‌المللی ایزو 9712 ایجاد نماید. بدینوسیله از کلیه متخصصین و کارشناسان آزمون‌های غیرمخرب، شرکت‌ها و مراکز آموزشی مرتبط جهت مشارکت و همکاری در این زمینه دعوت بعمل می‌آید. لطفا در صورت تمایل، درخواست همکاری خود را به همراه رزومه از طریق ارسال پست الکترونیکی با عنوان «همکاری با شورای تایید صلاحیت» ، به دبیرخانه انجمن اعلام فرمایید.

افشین یوسفی‌نیا، رئیس شوزای تایید صلاحیت