شورای آموزش

بدون شک “آموزش” یکی از مهم‌ترین ارکان هر سازمانی محسوب می‌شود و پایه و بنیان رشد و توسعه سازمان را تشکیل می‌دهد. بر همین اساس از اصلی‌ترین رسالت‌هایی که بر عهده انجمن‌های علمی قرار دارد آموزش، بهسازی و بازآموزی اعضای انجمن و کلیه مخاطبان دانشگاهی و صنعتی در حوزه مربوطه است.

شواری آموزش (Educational Council) از ابتدای تاسیس انجمن، به عنوان یکی از شوراهای فعال شروع به کار نمود و با تشکیل جلسات متعدد ضمن بررسی زیرساختارهای آموزشی مورد نیاز کشور در زمینه بازرسی فنی و آزمون‌های غیرمخرب، تلاش نمود روند استانداردی برای این امر ارائه نماید. اهداف و سیاست‌های کلی این شورا بدین شرح دنبال می‌گردد:

  1. نیازسنجی آموزشی جامعه بازرسی فنی و آزمون‌های غیرمخرب
  2. معرفی و ترویج فرهنگ صحیح اجرای نظام‌های اثبات صلاحیت در کشور
  3. کمک به رشد و ارتقاء سطح دانش و تخصص در این حوزه
  4. کمک به ارتقاء سطح کیفی دروه‌های آموزشی جاری در کشور
  5. برگزاری کارگاه‌ها، سمینارها و دوره‌های آموزشی تخصصی در صنایع مختلف کشور
  6. برگزاری دوره‌های آموزشی رایگان کاربرد آزمون‌های غیرمخرب در صنایع برای دانشجویان
  7. استانداردسازی مراکز آموزشی فعال در سطح کشور

اعضای شورا (به ترتیب حروف الفبا)

علی دل روشن
علی دل روشن
مهرداد کهتری
مهرداد کهتری
محمد گنجی
محمد گنجی
حسین وطن خواه
حسین وطن خواه
افشین یوسفی نیا
افشین یوسفی نیا

دعوت به همکاری

دعوت به عضویت در شورای آموزش انجمن بازرسی غیرمخرب ایران

انجمن بازرسی غیرمخرب ایران بعنوان بالاترین مرجع علمی و تخصصی در حوزه بازرسی فنی و آزمون‌های غیرمخرب در کشور در نظر دارد در جهت جامه­ عمل پوشانیدن به یکی از مهم‌ترین اهداف خود، که ساماندهی محتوا و برنامه‌های آموزشی برای کارکنان بازرسی فنی و آزمون‌های غیرمخرب در کشور است، با پذیرش تعدادی عضو جدید از بین علاقه‌مندان و همکاران دارای گواهینامه سطح سه آزمون‌های غیرمخرب، اعضای شورای آموزش را تکمیل نماید.
خوشبختانه با پذیرش انجمن بازرسی غیرمخرب ایران بعنوان عضو کامل و نماینده جامعه آزمون‌های غیرمخرب ایران در کمیته بین‌المللی آزمون‌های غیرمخرب (ICNDT) و متعاقب آن با امضای توافقنامه جهانی برای پیاده­سازی استاندارد جهانی ISO EN 9712 توسط انجمن و امضای تفاهم‌نامه همکاری با بزرگترین و معتبرترین انجمن آزمون‌های غیرمخرب جهان (ASNT – آمریکا) از سویی، و همکاری با سازمان‌های حاکمیتی در داخل کشور مانند مرکز ملی تایید صلاحیت ایران و سازمان انرژی اتمی ایران از سوی دیگر، قدم‌های بزرگی در این راه برداشته شده است.
بدینوسیله از کلیه متخصصین و علاقمندان دعوت می‌نماید تمایل و درخواست خود برای عضویت در این شورا را حداکثر تا تاریخ ۱۵/۰۴/۱۳۹۷ و از طریق ارسال پست الکترونیکی به دبیرخانه انجمن اعلام فرمایند.

(ارسال رزومه کامل کاری و تحصیلی به همراه مستندات معتبر مربوطه الزامی است)

نوع دوره:
انتخاب فایل
باتشکر -- درخواست شما با موفقیت ثبت شد.
متاسفانه اشکالی در ارسال درخواست شما به وجود آمده، لطفا دوباره تلاش کنید.